Seznam hracu ET

Z HKfree wiki
Přejít na: navigace, hledání

Prosim aby se sem připsal každý kdo má zájem o paření W:ET


  • A
  • B
    • betr <Slatina> ---- ICQ# 332279119 E-mail: betr@centrum.cz
    • Bongo ~~Postman AP~~ ---- E-mail: jarda@hovorka.net
    • Bull - AP Yzop ---- ICQ# 216004508
  • C
    • Cenda (Pouchov icq: 281161468)
  • D
    • Dr.Easy -VPN- JID:dreasy@jabber.hkfree.org E-Mail: dr.easy@hkfree.org ICQ: 290721629
  • E
  • F
  • G
    • Gryffus<GryffusAP> ---- ICQ# 163855469 JID# gryffus@jabber.hkfree.org
    • Glifin (Libuše 5G) ---- ICQ# 484-589-968 E-mail: Glifin@hkfree.org jabber: glifin@jabber.hkfree.org
  • H
  • I
  • J
    • Jakub - AP Kukleny ---- ICQ# 72000023 JID# jakub@jabber.hkfree.org
  • K
    • Kaczer - AP Winterova ---- ICQ# 227405119
    • kendy<LibuseAP/Ronja> ---- ICQ# 85330673 JID# kendy@d-network.hkfree.org
    • koulinek<Smirice/VPN> ---- ICQ# 68448115 JID# koulinek@jabber.cz
    • Krom - AP Yzop ---- ICQ# 279930316 E-mail: krom.hk@post.cz (obcas si zahraju)
    • Kubanec --> AP ZITNYP Stěžery
    • KamenD<AP Libuse> ---- ICQ# 413194475
  • L
    •  Lada_JNet hkfree.org  ---- ICQ# 78345851 JID# lada@jabber.hkfree.org
    • Lukaso#AREA51# --- JID# Lukasox@jabber.cz
  • M
    • motyl<HVEZDA> --- ICQ# 125671184
    • Muf<Jnet> --- ICQ# 166-325-952
  • N
    • Neski AP Hybesova @: neski@centrum.cz
    • Noraxus AP Kukleny @: Noraxus@seznam.cz
  • O
    • Oshek<AP Libuse> --- ICQ# 341818491
  • P
    • paab<APHybesova> ---- ICQ# 332516948 (total rookie)
    • Paul HKFree.org - kontakty
    • Phoenix<GryffusAP> ---- ICQ# 347441924 JID# phoenix@jabber.hkfree.org
    • Polda-=OliAP=-StaraLama ---- ICQ# 294575625 (obcas se tam budu motat, tak mne nenadavejte)
    •  p0L!n HKFree.org  ---- ICQ# 307393103 JID# polin@jabber.hkfree.org
    • [HKF]Pouw
  • Q
  • R
  • S
    • Sneky (AP Kratonohy) Ajsko ((:ICQ:)) (-: 273 709 209 :-) Skype ;-) Snekyy
    • Swed ~Lipky~ ICQ# 114543001
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z



Wolfenstein ET je zadarmo multiplayerova hra. Ke stazeni je zde