Seznam hracu ET: Porovnání verzí

Z HKfree wiki
Přejít na: navigace, hledání
(Prosim aby se sem připsal každý kdo má zájem o paření W:ET)
(Prosim aby se sem připsal každý kdo má zájem o paření W:ET)
Řádka 18: Řádka 18:
 
*I
 
*I
 
*J
 
*J
 +
** Jakub - AP Kukleny  ---- ICQ# 72000023 JID# jakub@jabber.hkfree.org
 
*K
 
*K
 
** kendy<LibuseAP/Ronja> ---- ICQ# 85330673 JID# kendy@d-network.hkfree.org
 
** kendy<LibuseAP/Ronja> ---- ICQ# 85330673 JID# kendy@d-network.hkfree.org

Verze z 10. 11. 2006, 22:39

Prosim aby se sem připsal každý kdo má zájem o paření W:ET


  • A
    • ato3 - AP Piletice ---- ICQ# 198620099 E-mail: ato3@centrum.cz
  • B
    • Bongo ~~Postman AP~~ ---- JID: jarda@jabber.hovorka.net E-mail: jarda@hovorka.net
    • Bull - AP Yzop ---- ICQ# 216004508
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
    • Gryffus<GryffusAP> ---- ICQ# 163855469 JID# gryffus@jabber.hkfree.org
  • H
    • Harry - AP Kocourkov ---- ICQ# 222869452 JID# harry@jabber.hkfree.org
  • I
  • J
    • Jakub - AP Kukleny ---- ICQ# 72000023 JID# jakub@jabber.hkfree.org
  • K
    • kendy<LibuseAP/Ronja> ---- ICQ# 85330673 JID# kendy@d-network.hkfree.org
    • koulinek<Smirice/VPN> ---- ICQ# 68448115 JID# koulinek@jabber.cz
  • L
    • Lada JNet ---- ICQ 78345851 (ET zacatecnik :-))
  • M
    • motyl<HVEZDA> --- ICQ# 125671184
    • Muf<Jnet> --- ICQ# 166-325-952
  • N
  • O
  • P
    • paab<APHybesova> ---- ICQ# 332516948 (total rookie)
    • Paul - Lesopark ---- ICQ# 265641311 JID# paul@jabber.hkfree.org
    • Phoenix<GryffusAP> ---- ICQ# 347441924 JID# phoenix@jabber.hkfree.org
    • Polda-=OliAP=-StaraLama ---- ICQ# 294575625 (obcas se tam budu motat, tak mne nenadavejte)
    • Polin<oli> ---- ICQ# 307393103 JID# polin@jabber.hkfree.org
    • Pouw ---- JID# pouw@jabber.hkfree.org
  • Q
  • R
    • reaper<HRBiTOV> ---- ICQ# 135298157
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z



Wolfenstein ET je zadarmo multiplayerova hra. Ke stazeni je zde