Wiki/index.php/Jak platit: Porovnání verzí

Z HKfree wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Přesměrování na Jak platit členské příspěvky)
 
Řádek 1: Řádek 1:
kopie info z adresy: http://10.107.2.1/platby/
+
#REDIRECT [[Jak platit členské příspěvky]]
 
 
'''  HKFree :  Jak správně platit na účet HKFree: (19.11.2006) Updated 21.1.2008'''
 
 
 
Výběr bankovního ústavu byl odhlasován na první valné hromadě - Česká spořitelna.
 
 
 
Číslo účtu HKFree je:  '''1087307359 / 0800'''
 
Členský příspevek byl stanoven na 290 Kč měsícně. Je splatný k 15. dni v měsíci, tak, aby na účtu HKfree byl vždy do 20. (počítejte s tím, že banky převádí peníze několik dní a složenky skoro i 14 dní). Doporučujeme abyste si zřídili trvalý příkaz k úhradě. Vystříháte se tak lidskému faktoru. Počínaje zapomětlivostí poslat příspěvek a konče špatně přepsaným číslem účtu slepou pošťačkou.
 
 
 
Číslo účtu a '''Variabilní Symbol''' je uvedeno na vaší členské prihlášce. Striktně dodržujte při placení právě '''Variabilní''' symbol. Pokud neuvedete VS, anebo ho uvedete špatně, tak systém platbu nerozpozná. V horším připadě tu platbu připíše někomu jinému. Ve všech případech špatně uvedeného VS ta platba '''nebude připsána na váš účet'''. Díky tomu se od 1. dne příštího měsíce nedostanete do internetu.
 
 
 
To jestli vam platby chodí v pořádku, můžete sami kontrolovat na této [https://money.hkfree.org/] adrese. Přihlásíte se pomocí čísla UID (je shodné s Variabilním Symbolem do banky), a heslo máte na členské přihlášce. Pokud platbu pošlete a za několik dní ta platba tam nebude připsaná, kontaktujte správce přispevků na mailu money@hkfree.org.
 
 
 
Kdo nemá členskou přihlášku, striktně ji vyžadujte po svém správci oblasti - máte na to právo. Zde (pokud je nemáte) jsou kontakty na správce: [http://wiki.hkfree.org/index.php/Oblasti_v_HKfree_a_jejich_spr%C3%A1vci]
 
Na přihlášce jsou uvedeny veškerá důležité čísla a hesla, které potřebujete pro spojení do HKfree a placení příspěvků. Členská přihláška dále slouží jako "průkaz" na valnou hromadu, která se koná každý rok. Bez ní nebudete moci hlasovat na VH.
 
 
 
Komu není cokoliv jasné, nechť kontaktuje svého správce oblasti. On vám vše vysvětlí. 
 
 
 
Kendy
 

Aktuální verze z 22. 8. 2012, 08:04