Placenitmp

Z HKfree wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Číslo účtu HKFree je 2200229191 / 2010

  • Měsíční platba je 290,- Kč

Platí se vždy na měsíc dopředu.


290,- Kč posílejte prosím vždy včas, nejlépe do 10. dne předchozího měsíce. (tj. na listopad zaplatit do 10. října). Včasná platba umožnuje vyřešení eventuální chyby (jak vaší tak banky) dříve, než byste byli prvního odpojeni.


Pokud jste se připojili v první půlce měsíce, Vaše první platba bude odečtena ještě na tentýž měsíc (i když přijde později). Proto doporučujeme již v první platbě poslat i příspěvek na další měsíc, tj. 580 Kč najednou.

Pokud jste se připojili v druhé půlce měsíce, máte zbytek toho měsíce zdarma a platíte až na měsíc další. S platbou neotálejte, aby k 1. dni dalšího měsíce již byla na účtu HKfree.


Příklad termínů placení:

Od 23.1. jsem členem HKfree. Členství do konce ledna mám zdarma. 25.1. poprvé přispěji 580,- Kč. 1.2. mi bude odečten první měsíční příspěvek 290,- (na únor). Na virtuálním účtu mi tedy zbývá 290,- Kč. 1.3. mi bude odečten druhý příspěvek (na březen), na virtuálním účtu mi zbyde 0,- Kč. Je tedy třeba poslat další příspěvek 10.3. (doporučený termín); to je příspěvek na duben. Ten bude odečten prvního dubna, 10. dubna zaplatím na květen a tak to pokračuje až do alelujá.

Variabilní symbol - ID na potvrzení o členství - papír, který jste dostali od správce.

Specifický symbol - 9 čísel vychází z posledního trojčíslí Vaší IP adresy (máte IP 10.107.23.321, bude SS 107023321)

Dbejte aby vaše platby měly správně vyplněný variabilní a specifický symbol! Oba údaje jsou nezbytné pro správnou identifikaci vaší platby.

Přehled Vašich členských příspěvků: https://money.hkfree.org/ Uživatelské jméno je číslo vašeho ID a heslo je na vašem potvrzení o členství.

V případě nesrovnalostí ohledně plateb pište na aktivace@hkfree.org nebo lepe zadejte primo pozadavek na https://jira.hkfree.org/browse/MNY